Ozelyuzmekursu.net

Hakkımızda

Afyon Kocatepe Üniversitesi Beden Eğitimi Spor yüksek okulu Antrenörlük Bölümü Öğrencileri tarafından 2016 yılında kurulmuştur. Hocalarımız hepsi 3. kademe yüzme Antrenörlük belgesine sahiptir. Şuan Ankara, Afyon, Eskişehir, Konya da hocalarımız bulunmaktadır.

Sayfamız gençliğe spor alışkanlığı edindirmek, spor faaliyet ve etkinliklerine katılımlarını sağlamak, disiplinli ve saygılı yetişmelerine katkıda bulunmak amacıyla kurulmuş.Yüzme sporunu her yaşa ve herkese öğretmeyi ilke edinmiş akademi mezunu, deneyimli antrönerlerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Misyonumuz

Bilimsel verilere dayalı , Modern çalışma metotlarıyla tüm insanlığa hizmet etmektir .

Vizyonumuz

Ülkemiz için Her yaş grubuna yüzme öğrenimi , Spor ve Sağlık Amaçlı Yüzme eğitimi, modern çağa uygun metodlarla çalışarak içinde bulunduğu sektöre yüksek ivme kazandırmaktır. Yetişkinlere ve Çocuklara Yüzme Eğitimlerinde ister Özel ders ,isterseniz grup dersleri şeklinde çalışma yapmaktayız. Özel Derslerimiz bire bir kişiye özel olarak ; Grup derslerimizde maksimum 5-6 kişilik gruplar şeklinde çalışma yapılmaktadır . Talep doğrultusunda daha küçük yüzme eğitim grupları da oluşturulmaktadır.
  ankara özel yüzme kursu     yüzme öğren     yüzme kursu     afyon özel yüzme kursu     Sırtüstü yüzme tekniği     özel yüzme dersleri     Kurbağalama yüzme tekniği     özel yüzme kursu     özel yüzme     özel yüzme dersi